Telefon
Facebook
İnstagram
Başhekim Mesajı

Başhekim Mesajı

“Sağlığınız için doğru adres”sloganı ile 2014 yılında Marsam Özel Sağlık Hizmetleri A.Ş bünyesinde sağlık hizmeti faaliyetine başlayan Özel Markasi Hospital Hastanesi 9 yıldır K.Maraş merkezde kaliteli sağlık hizmetinin adresi olmuştur.

6 Şubat K.Maraş merkezli depremlerin hemen sonrasında depremden etkilenen vatandaşlarımıza kucak açan Markasi Hospital binlerce yaralı vatandaşımızın sağlığına kavuşması için çaba sarf etmiştir. Depremin ilk gününden itibaren sağlık hizmeti vermiş, o imkansızlıklar içinde vatandaşımıza ücretsiz sağlık hizmetini sunmuştur.

Pek çok branşta halkımıza kaliteli, güvenli ve konforlu sağlık hizmeti sunan hastanemiz gerek poliklinik hizmetleri,  gerekse ameliyat ve yoğun bakım hizmetleri alanında ileri teknoloji cihazlarla donatılmıştır. 2022 yılında Markasi Hastanemiz bünyesinde hizmete başlayan Tüp Bebek Merkezimiz Kahramanmaraş’taki ilk ve tek özel tüp bebek merkezi olarak halkımızın hizmetine sunulmuştur. Son teknolojik imkanlarla hizmet veren merkezimizde çocuk sahibi olamayan pek çok ailenin tedavileri yapılmış ve bebek sahibi olmaları sağlanmıştır.

Sadece Kahramanmaraş merkez değil, tüm ilçeler ve çevre illerden de sağlık hizmeti almaya gelen misafirlerimizin ilgisini ve güvenini kazanmış olan hastanemiz umuyoruz ki yıllarca kaliteli sağlık hizmetini vermeye devam edecektir.

Tüm halkımıza saygılarımı sunarım.

 

Uzm.Dr.Göksel ÖZALP

BAŞHEKİM