Telefon
Facebook
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

Markasi Hastanesi, 2014 yılında kurulmuş bulunan Marsam Özel Sağlık Hizmetleri A.Ş’nin sağlık hizmetleri projesidir. Hastane binası inşaatı ve medikal cihazlar tamamlanarak 2015 yılının Ocak ayında hasta kabule başlanmıştır.
Markasi Hastanesi gelişmiş tıp teknolojisinin yanında üstün bilgi ve yetenekteki uzman kadrosu ile sağlık hizmetleri alanında hizmet sunmaktadır. Markasi Hastanesi sağlık hizmetlerine verdiği önemin yanı sıra, hasta ve hasta yakını memnuniyetini esas alan hasta ilişkileri hizmetleri ile hastaların isteklerine cevap vermeyi görev olarak benimsiyor. Bu doğrultuda, idari ve medikal alanında tüm çalışmalarına sunduğu eğitimlerin kalitesinin en üst düzeyde devamlılığını amaçlıyor.
Hastanemiz Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından belirlenen “ A sınıfı hastane” ünvanını almaya hak kazanmıştır. Sosyal güvenlik kurumu ve birçok kuruluşla tedavi protokolü bulunmaktadır. Hastanemiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Poliklinik hizmetleri Sabah 08:00 Akşam 17:00 arasında alınabilir. Cumartesi günü ise Sabah 08:00 – 12:00 arası muayene yapılmaktadır.